Ako pomôcť

 

Vážime si, že uvažujete, ako nám pomôcť. Ak nás chcete podporiť, môžete tak urobiť rôznymi spôsobmi

Vašim časom

Ak chcete podporiť túto iniciatívu svojim časom, postupne budujeme sieť spolupracovníkov a dobrovoľníkov, ktorých podľa osobných preferencií zapájame do jednotlivých projektov, prípadne ich vieme odporučiť na spolupracujúce organizácie v danej oblasti. Pokiaľ ste sa tak rozhodli, napíšte nám na mail info@viaticus.sk. Uveďte prosím svoje kontaktné údaje a svoju predstavu o tom, čím by ste vedeli byť nápomocní.

Finančným príspevkom na účet

Ak chcete podporiť túto iniciatívu finančne, zašlite prosím svoj finančný príspevok na účet neziskovej organizácie VIATICUS:

Číslo účtu - IBAN: SK83 1100 0000 0029 4902 1819
Variabilný symbol: 0013

V prípade, že si prajete ako darca byť zverejnený, do poznámky uveďte „Zverejniť - Vaše meno".
V prípade, že si neprajete zverejnenie, uveďte do poznámky „Nezverejniť ".

Prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom

Finančný príspevok môžte poslať aj prostredníctvom portálu ĽudiaĽuďom, na stránke www.zomieranie.sk prostredníctvom interaktívneho okna zvoľte sumu a po kliknutí na "DARUJEM TERAZ" budete presmerovaní na platobné mechanizmy. 

Poukázaním 2% z vašich daní

Ak chcete využiť mechanizmus poukázania 2% z vašich daní, potrebné informácie a tlačivo nájdete TU.

Dobrým slovom a šírením informácií

Aj táto pomoc je veľmi dôležitá. Ak chcete podporiť túto iniciatívu ako posol, „messenger", rozširovaním podpory tejto myšlienke, hovorte o tejto iniciatíve a podporte nás svojim dobrým slovom. Poskytnite informáciu o našich prevádzkovaných weboch tým, ktorí potrebujú a hľadajú informácie. Zdieľajte články a príspevky a pomáhajte šíriť osvetu, aby sme spolu takto odstránili tabu z témy, ktorá sa týka nás všetkých. Vedomie našej konečnosti nás robí lepšími, vnímavejšími a citlivejšími ľuďmi voči sebe, svojim blízkym aj svojmu okoliu. 

Za všetky formy pomoci Vám patrí od nás vopred veľké

ĎAKUJEME!

 

Táto stránka používa cookies. Viac info